




| Weight | 126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 85 × 46 cm |
| Product name | Gas Griddle |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| Material | Stainless steel |
| Gas type | Liquefied petroleum gas |
| N.W/DIMENSION | 125.5 KG/915*836*442 mm |
| G.W/PACKAGE | 126 KG/920*850*460 mm |