
Commercial Kitchen Equipment New Single Board Full Flat Non-Stick Electric Griddle Oven for Snack Machines
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.5 × 45.5 × 26.5 cm |
| Product name | Single board full flat Griddle oven |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| N.W/DIMENSION | 12.5 KG/460*400*220 mm |
| G.W/PACKAGE | 14 KG/535*465*265 mm |
| Volts | 110/220 V(50-60 Hz) |
| POWER | 2500 W |















