
Commercial Steak Griddle Bbq Equipment Electric Non-Stick Stainless Steel Griddle for Outdoor Bbq Tabletop Grill Griddle Stand
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46.5 × 44.5 × 22 cm |
| Product name | Single board Crepe Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| N.W/DIMENSION | 12.8 KG/360*390*220 mm |
| G.W/PACKAGE | 14 KG/465*445*280 mm |
| Volts | 110/220 V(50-60 Hz) |
| POWER | 1500W |

















