





| Weight | 17.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 51 × 27 cm |
| Product name | Single board Crepe Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Support customized waffle makers | Customized waffle maker |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| N.W/DIMENSION | 16 KG/ 450*450*220 mm |
| G.W/PACKAGE | 17.2 KG/510*510*270 mm |
| POWER | 3000W |