|
Product Name
|
Single board Crepe Maker
|
|
Model
|
FY-1E.R
|
|
Gas
|
LPG
|
|
Pressure
|
2800Pa
|
|
Dimension
|
450*450*220mm
|
|
Package
|
510*510*270mm
|
|
N.W/G.W
|
13/14.2KG
|
Commercial Mini Crepe Pancake Maker Stainless Steel High Productivity Non-Stick Crepe Thin for Natural Gas Liquefied New
| Weight | 14.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 51 × 27 cm |
| Product name | Single board Crepe Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Support customized waffle makers | Customized waffle maker |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| N.W/DIMENSION | 13 KG/450*450*220 mm |
| G.W/PACKAGE | 14.2 KG/510*510*270 mm |
| Pressure | 2800 Pa |
| Gas | LPG |





















