

110/220V Industrial Commercial Portable 3000w Household Electric Crepe and Pancake Maker Multi-function Crepe Maker
| Weight | 16.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 45 × 28 cm |
| Product name | Single board Crepe Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| N.W/DIMENSION | 15 KG/400*400*160 mm |
| G.W/PACKAGE | 16.2 KG/500*450*280 mm |
| Volts | 110/220 V(50-60 Hz) |











