110/220V Customizable CPVKRY Electric Rotary Waffle Maker Non-Stick Stainless Steel 10 Yen Cheese Gold Coin Peso Shape Household
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 39 × 27 cm |
| Product name | Japanese Coin Waffle Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Non-Stick Coating | We support different voltages and plugs |
| Support customized waffle makers | Customized waffle maker |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| Power | 3000W |
| Volt | 110v/220v |
























