
Professional Commercial Electric & Gas Waffle Maker Machine Custom Korean Cheese Gold Coin Shape for Household & Hotel Use






| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 375 × 395 × 275 cm |
| Product name | Korean Coin Waffle Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within 2 year |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature | 50 ~ 300 °C / 122 ~ 572 ℉ |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Support customized waffle makers | Customized waffle maker |















