





Commercial Electric Heart Shaped Waffle & Egg Cone Baker Snack Machine Easy-to-Operate Stainless Steel New Condition
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 × 267 × 229 cm |
| Product name | Heart Hong Kong Waffle Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Material | Stainless Stell |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Support customized waffle makers | Customized waffle maker |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 1400W |












