
|
Name
|
Mult-funtional Shawarma Machine
|
|
Model
|
ZS-EB4C
|
|
Weight
|
27kg
|
|
Demention
|
650X540X1185m
|
|
Temperature range
|
50℃~300℃
|
|
Voltage
|
110/220v
|
|
Frequency
|
50Hz
|


|
Name
|
Mult-funtional Shawarma Machine
|
|
Model
|
ZS-EB4C
|
|
Weight
|
27kg
|
|
Demention
|
650X540X1185m
|
|
Temperature range
|
50℃~300℃
|
|
Voltage
|
110/220v
|
|
Frequency
|
50Hz
|

| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 61 × 123 cm |
| Product name | Mult-funtional Shawarma Machine |
| Warranty | 2 years |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature range | 50℃~500℃ |
| Power Source | Electric |
| Material | Stainless steel 304 8K Liner |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| Machinery function | Steamed baked goods |
| Net Weight (kg) | 27 kg |
| Product Size(mm)WxDxH | 650X540X1185 mm |
| Voltage | 110/220v/ 50Hz |
| Application | Chain Restaurnts ,Large Supermarkets, Hotels |
| Power | 10.4 kW |