






2000W Customized Cat Embrace Fish Shaped Waffle Maker Non-Stick Taiyaki Cheese Waffle Iron Snack Machine for Household Use
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 375 × 375 × 265 cm |
| Product name | Cat Embrace Fish Shaped Waffle Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 0~300°C /0~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Non-Stick Coating | We support different voltages and plugs |
| Support customized waffle makers | Customized waffle maker |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 2000W |















