Product Name |
DOUBLE board soufflé pancakes Machine |
|
Model
|
FY-600D |
|
Power
|
3KW |
|
Volts
|
110/220V(50-60Hz) |
|
Dimension
|
620*460*190mm |
|
Package
|
670*540*330mm |
|
N.W/G.W
|
22/24.2KG |


Product Name |
DOUBLE board soufflé pancakes Machine |
|
Model
|
FY-600D |
|
Power
|
3KW |
|
Volts
|
110/220V(50-60Hz) |
|
Dimension
|
620*460*190mm |
|
Package
|
670*540*330mm |
|
N.W/G.W
|
22/24.2KG |

| Weight | 24.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 54 × 33 cm |
| Product name | DOUBLE board soufflé pancakes Machine |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 50~300°C / 122~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| N.W/DIMENSION | 22 KG/620*460*190 mm |
| G.W/PACKAGE | 24.2 KG/670*540*330 MM |
| POWER | 3000 W |