


1750W Industrial Non-Stick Belgian Waffle Maker 4 Slice Snack Machine Teflon-Coated Baking Pans Stainless Steel Body 110V New
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 × 305 cm |
| Product name | Square Waffle Maker |
| After-sales Service Provided | Free accessories provided within one year |
| Temperature | 0~300°C / 0~572℉ |
| Material | Stainless Steel |
| Applicable Industries | hotels,Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| MOQ | 1 PCS |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 1750 |















